Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Po dynamicznym rajdzie w górę Ripple w kwietniu, maj jak na razie upływa pod znakiem umiarkowanej korekty. Taki wzór na wykresie dziennym może sugerować formację filiżanki z uszkiem, a więc dalszą aprecjację nawet w kierunku 1,5 dolara.

Schodząc jednak na niższy interwał H4, możemy przyjrzeć się bliżej konsolidacji. Poziom 0,77 już wcześniej zatrzymał niedźwiedzi, tym razem może być podobnie, bowiem już pojawiła się reakcja popytowa. Kurs mierzy się z oporem 0,80$ a jego skuteczne pokonanie może zaprowadzić w rejon 0,93 i wyżej.

XRP H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFacebook z nowym dyrektorem kierującym działem blockchain
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 9.05.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here