CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$.. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Dziś na rynku kryptowalutowym niewątpliwie wyróżnia się Lisk, innej waluty z kilkunastoprocentowym wzrostem trudno dziś szukać wśród pierwszej dziesiątki. Spadek od historycznego szczytu sięgał już blisko 70 procent, jednak po dobrych kilku dniach, strata została zniwelowana do 30%.

Na horyzoncie mam dość ciekawy poziom oporu, gdzie właśnie Lisk się znajduje, to zniesienie 61,8% od szczytu 31 stycznia podczas charakterystycznej świecy z długim górnym knotem do dołka z 2. lutego. Poziom 27 dolarów już czterokrotnie stanowił barierę dla notowań i tym razem powinno być podobnie, z drugiej strony wzrost od dołka przy 12 dolarów wygląda na solidny.

Lisk D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNotowania bitcoin odbijają po silnej przecenie
Następny artykułAmerykanin zarobi na lokacie, Polak straci
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here