Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 350 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Gracze na bitcoinie wybrali kierunek północny, poziom 11 tysięcy okazał się bardzo silnym wsparciem. Dobrze świadczy to o kondycji byków które to pozwoliły na korektę tylko do połowy ruchu wzrostowego. Wczorajsze wybicie górą może zapowiadać trwalszy powrót do wzrostu bowiem aktywacji ulega struktura odwróconej głowy z ramionami z potencjalnym zasięgiem powyżej czerwcowych maksimów. Po korekcie do ok 11 800 dolarów atrakcyjne mogą być pozycje długie z targetem na 14 tyś usd, natomiast wyraźny spadek pod 11 500 zaneguje pozytywny jak dotąd scenariusz. Wówczas możemy zobaczyć grę na podwójny szczyt i ruch w kierunku 9500 dolarów a nawet niżej.

bitcoin, h4

Bitcoin SV

Kurs po silnych wzrostach w maju tworzy dość szeroką półkę cenową. Czytelna struktura tworzy potencjał do gry w konsolidacji od wsparcia do oporu. Aktualnie nadarza się druga szansa na odbicie od dolnego ograniczenia horyzontalnego kanału – pierwsza miała miejsce w pierwszej połowie czerwca. Wówczas po wybiciu z trójkąta cena doszła do górnego ograniczenia przy 240/250 dolarów. Podobnie byki mogą zaatakować i tym razem, bowiem ostatnio doszło tu do trwalszego wyjścia nad poziom 200 dolarów i re-test od góry. Potencjał wzrostu oceniam na kilkanaście procent. Natomiast spadek poniżej 190 dolarów będzie oznaczał potencjalnie głębszą penetrację wsparcia przy 180 dolarów z możliwością wyłamania dołem i zmiany trendu.

bitcoin sv, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGPW: Auto Partner na tegorocznych szczytach, pozytywna rekomendacja od Santander
Następny artykułNa blockchainie Tezos ruszy STO o wartości 1 mld USD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here