CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Na temat Liska wspominałem dotychczas tylko raz, w końcówce listopada a więc sporo czasu upłynęło, wówczas za jeden token trzeba było zapłacić poniżej 10 dolarów a dziś niemal 4 razy więcej. Miesiąc później kurs uporał się z ważnym szczytem na 12$ i od tego czasu zaczął dynamiczne zwyżki, które zbiegły się w czasie ze wzrostami na całym rynku. Notowania następnie utworzyły największą korektę, której zasięgiem do dzisiaj możemy się posługiwać.

Początek roku jest bardzo dobry dla posiadaczy Liska,  lecz opór znajduje się w strefie 40-43$ wynikający z zewnętrznego mierzenia 161,8% oraz równości impulsu fali III z grudnia ur. Kurs reaguje dziś zatrzymaniem w tym przedziale, w przypadku korekty dobrym miejscem do kupna wydaje się rejon nieco powyżej 27 dolarów.

Lisk D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 8 – 12 stycznia
Następny artykułWall Street będzie sprzyjać popytowi na złoto
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here