Alfa Forex

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Na temat Liska wspominałem dotychczas tylko raz, w końcówce listopada a więc sporo czasu upłynęło, wówczas za jeden token trzeba było zapłacić poniżej 10 dolarów a dziś niemal 4 razy więcej. Miesiąc później kurs uporał się z ważnym szczytem na 12$ i od tego czasu zaczął dynamiczne zwyżki, które zbiegły się w czasie ze wzrostami na całym rynku. Notowania następnie utworzyły największą korektę, której zasięgiem do dzisiaj możemy się posługiwać.

Początek roku jest bardzo dobry dla posiadaczy Liska,  lecz opór znajduje się w strefie 40-43$ wynikający z zewnętrznego mierzenia 161,8% oraz równości impulsu fali III z grudnia ur. Kurs reaguje dziś zatrzymaniem w tym przedziale, w przypadku korekty dobrym miejscem do kupna wydaje się rejon nieco powyżej 27 dolarów.

Lisk D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here