Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 260mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Jeszcze wczoraj wartość wszystkich kryptowalut wynosiła blisko 260 mld dolarów, dziś rynek skurczył się o 30 miliardów (wg. coinmarketcap) a to za sprawą huraganowej przeceny, sam BTC “oddał” ponad 500 usd wartości. W tych spadkach można dopatrzeć się jednak pewnego schematu, gdyż korekty wzrostowe nie przekraczają 350 dolarów, idąc tym tropem obecne podejście mogłoby się zakończyć w okolicy 6650 dol. po czym nastąpi dalszy marsz na południe.

Nieco wyżej bo przy 6800 przebiega linia przy której rozpoczął się lipcowy wzrost, potwierdzony wolumenem. Dopiero pokonanie tej bariery mogłoby wlać trochę optymizmu na rynek.

BTCUSD, H4

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

DASH

Podobnie spadkami reagują walory Dasha, którego cena już pożegnała się z okrągłym poziomem 200 dolarów i zmierza nadal w kierunku południowym. Na wyciągnięcie ręki znajduje się już dolne ograniczenie spadkowego kanału cenowego (lepiej widoczny w interwale dziennym), chodzi o okolicę 170/175 dolarów. Już dziś natomiast został zaksięgowany poziom zewnętrzny mierzenia – 127,2% i co ważniejsze pojawiła się reakcja popytowa. W przypadku odbicia na szerokim rynku, spodziewam się powrotu do 200-210 dolarów.

DSHUSD, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZaorski: kluczowym czynnikiem w analizie AT jest człowiek
Następny artykułBitcoin poniżej $6,5 tys. w związku z decyzją SEC o kryptowalutowych ETFach
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here