Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 110 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ethereum

Dla ETH są w tej chwili dwa kluczowe poziomy, od dołu strefa wsparcia rozciągająca się nieco powyżej 100 dolarów, którą kurs ostatnio zaksięgował i górne ograniczenie wokół 115 dolarów. Dzisiaj z rynku płyną pozytywne informacje i za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić ok 110 dolarów. Już wczoraj doszło do pokonania linii trendu pociągniętej od lokalnego szczytu ustanowionego dokładnie miesiąc temu, a dziś dochodzi wybicie z klina. Brakuje jeszcze postawienia przysłowiowej kropki nad “i” czyli dynamicznego wybicia oporu przy 115 USD. Znaczny ruch będzie tutaj sporym wydarzeniem, póki co wnioski są coraz bardziej pozytywne.

ethereum, h4

Litecoin

LTC jest dziś największym beneficjentem wzrostów w top10 z wynikiem dwucyfrowym. OD kilku wpisów wspominam, że presja podażowa wyraźnie zmalała, czego efektem było przełamanie linii trendu spadkowego pociągniętej po wierzchołkach z lipca i listopada ub. roku. Dziś kupujący uporali się z łagodniejszą linią trendu która dopełnia pozytywny obraz . Walor tworzył wczoraj pullback (lub flagę) po pokonaniu poziomu 34 dolarów i dziś dynamicznie wybija w górę. Spodziewam się jeszcze re-testu tego obszaru i powolnej wspinaczki do kluczowego w średnim terminie okolic 50 dolarów.

litecoin, h4

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Token Ripple dotarł do strefy wsparcia utworzonej przed dołki z grudnia i stycznia. Dzisiaj rynek i tu zauważa ten poziom co stwarza okazję do kupna i gry na podwójny dołek. Poziom 0,28 USD jest bardzo ważnym punktem obrony dla byków, jego utrata może być opłakana w skutkach. Obecnie dla byków przemawia argument dobrego risk-reward ratio z potencjalnym celem 0,33-0,34. Należy tutaj także dodać że notowania znajdują się powyżej linii trendu spadkowego zaczepionej od szczytu 25 grudnia ub. roku.

ripple, xrp H4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSEC zatwierdzi ETF Bitcoina – twierdzi członek komisji
Następny artykułASIC przygotowuje się do Brexitu! Zamierza wzmocnić swoje relacje z FCA i BoE
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here