Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Dash

Przy spadającym dziś rynku kryptowalut, dość silny jest DASH, którego zastajemy przy 170 USD. Patrząc z szerokiej perspektywy walor dociera do średnioterminowej linii trendu pociągniętej od wierzchołka w lipcu poprzez październikowy wyskok i aktualnie jest to trzecie zetknięcie. Już dwa dni temu pojawiła się reakcja podażowa, lecz od tamtej pory żadna ze stron nie zdołała rozwinąć ruchu. Gdyby miała nastąpić korekta, to nie powinna ona pogłębić punktu D utworzonego przez wzrostową formację harmoniczną czyli okolic 150 dolarów.

Natomiast atak popytu w tym miejscu mógłby spowodować ruch w kierunku kolejnego oporu a zarazem właściwego targetu dla wspomnianej formacji czyli okolic 220 dolarów.

Monero

Interesująco wygląda wykres dzienny Monero, gdzie linia trendu do której zbliżając się notowania, stanowi jednocześnie linię szyi potencjalnej odwróconej głowy z ramionami. W krótkim terminie można spodziewać się spadku w okolicę nawet 100 dolarów w odpowiedzi na wspomnianą linię trendu. Zejście niżej postawi pod znakiem zapytania możliwość formowania prawego ramienia formacji. Alternatywnie, wybicie ponad 130 dolarów dałoby wyraźny sygnał do umocnienia Dasha w ciągu najbliższych tygodni a nawet miesięcy.

BAT

Kolejnym a zarazem najmniejszym z omawianych dziś tokenów jest BAT, który jednak systematycznie pnie się w górę w rankingu kryptowalut. Ten wprowadzony na Bitbay 3 miesiące temu token od swojego dołka zyskał bagatela 170%. W poniedziałek kupujący rozprawili się z linią trendu, do dziś utrzymując systematykę podejścia. Spoglądając na wykres dzienny łatwo zauważyć że podobna korekta miała miejsce w miesiącach czerwiec oraz lipiec. Takie 2-miesięczne podejście obserwujemy również teraz, dlatego spodziewam się reakcji podaży i powrót do wybitej linii trendu w rejonie 0,30. Alternatywnie, gdyby ruch w górę miał być kontynuowany można spodziewać się ataku na 0,43 a nawet 0,5 dolara.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułLiczba jobless claims nieznacznie w dół
Następny artykułPolski złoty pozostaje gotowy do dalszego wzrostu w kolejnych miesiącach
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here