Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Na fali ostatniej dominacji Bitcoina, pozostałe kryptowaluty w tym litecoin spadały i tak kurs obsunął się z 105$ do niespełna 85$. Ostatnia świeca podobnie jak 29. listopada odznacza się wielkim dolnym cieniem, który zwiastuje koniec korekty. Dziś za litecoina przyjdzie nam płacić ponad 97$ co daje wzrost solidne 4%.

Co ciekawe, wczorajsza akcja obronna byków pokrywa się z poziomem wrześniowego szczytu, zatem próby łapania dołka nie były bezzasadne. Dopóki kupujący utrzymują cenę powyżej wznoszącej linii trendu nie ma powodów do spadku. Wkrótce możemy zobaczyć poziom 110$.

Litecoin D1 TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTransparentność BTC konieczna w zapobieganiu praniu brudnych pieniędzy
Następny artykułBrokerzy detaliczni notują znaczny wzrost wolumenu w listopadzie
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here