Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Po ruchu spadkowym od początku maja Dash znalazł się w okolicy 300 dolarów, tegoroczny dołek znajduje się nieco niżej – 270 dol. Jednak sprzedający nie odpuszczają i po kilkudniowym przystanku wybiciu ulega krótkoterminowa linia trendu wzrostowego. W niedługim czasie możemy zobaczyć powtórny test minimów a więc około 10% potencjał do spadku. Sytuacja znacząco poprawiłaby się w przypadku powrotu ceny powyżej 330 dol.

Dash, H4

Ethereum Classic

ETC czyli hard fork ethereum z niezmienioną historią transakcji, mierzy się właśnie z dość istotnym oporem, który w średnim terminie może spowodować pewne rozstrzygnięcia. Z dołka w końcówce maja kupujący wyprowadzili kontrę, która dotarła powyżej 16 dolarów, obecny ruch możemy uznać za korektę. Ewentualne wyjście ponad opór byłoby czytelnym sygnałem do kontynuacji odbicia (nawet 18 dol.), natomiast trwałe zejście poniżej 15 dolarów zaneguje byczy scenariusz.

ETC, H4

Tron

Dziesiąta kryptowaluta pod względem kapitalizacji, może mieć wkrótce kłopoty, sprzedający coraz mocniej naciskają a odbicia są coraz słabsze. Mocniejszy ruch na walorach TRON może skutkować wybiciem, bardziej prawdopodobny jest tu “strzał” dołem. Oczekiwanie na retest po wybiciu może być słusznym wyborem, bardzo istotne będą tu okolice od dołu 0,56 a od góry 0,62 dol.

TRON, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 8.06.2018
Następny artykułZarobił $120 tyś. w ciągu 7 dni wykrywając błędy w kodzie źródłowym EOS
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here