Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już prawie 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

W środę rynek kryptowalutowy spada, jednak można doszukać się “zielonych” akcentów, jednym z nich jest mocny ostatnio Monero. Tutaj odbicie od dołka jest bardziej dynamiczne niż na innych tokenach, co wspiera także fork MoneroV i podobnie jak w przypadku airdropa ETC – kurs rośnie.

Do 14 marca zatem notowania powinny pozostawać relatywnie mocne, później jednak zwróciłbym uwagę na konfluencję oporu w rejonie 400 dolarów, gdzie przebiega linia trendu spadkowego pociągnięta od historycznego maksimum oraz formacja motyla (butterfly) z punktem reakcji D -127,2%. Ewentualne doprowadzenie ceny pod opór rozpatrywałbym w kontekście realizacji zysków, natomiast krótkie pozycje dopiero po przełamaniu wspierającej linii trendu.

Monero H4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSyndyk MT Gox sprzedał kryptowaluty o wartości ponad $400 mln
Następny artykułUważaj! Broker podszywa się pod CNN Money, aby promować swoje usługi
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here