Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Binance Coin

Rynek kryptowalut dziś rośnie, najpopularniejsze tokeny zyskują kilka procent, najwięcej zaś Binance Coin (BNB), który znajduje się już na 7. miejscu pod względem kapitalizacji. Walor wyprzedza Stellara a o krok są już Bitcoin Cash i EOS, w zasięgu jest czołowa piątka. Ostatnio gdy analizowałem ten token, spodziewałem się dojścia do poziomu 13 dolarów czyli 61,8%. Obecnie za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić ponad 15 dolarów a kurs znalazł się najwyżej od lipca ubiegłego roku.

Może powtórzyć się sytuacja z 2018 roku kiedy to ruch w górę trwający ponad 4 miesiące dotarł do 18 USD (+230% od dołka), obecnie zarówno w czasie jak i cenie jest podobny. Będę obserwował reakcje ceny przy 17 USD, wsparcie przy okolicy 13 dolarów oraz szybkiej linii trendu.

binance

Ontology

Dobrze wypada również w ostatnich kilku dniach Ontology. Tutaj ważny jest kontekst, gdzie mamy za sobą silny rajd w górę z poziomów ok 0,50 dolara na początku lutego do nieco ponad 1,20. Ruch został w części zniesiony a dokładnie w 61,8% – warto zauważyć niezwykłą precyzje wszystkich horyzontalnych poziomów. Można założyć że gracze zauważają te poziomy, dlatego spodziewam się cofnięcia do strefy 0,89/87 po czym kolejnej fali wzrostowej. Gdyby wsparcie przy 0,95 okazało się zbyt mocne to możemy zobaczyć dość silny ruch w górę.

Patrząc szerzej, jestem zdania że Ontology po zaliczeniu pierwszej korekty ma szanse powrócić na szczyt wokół 1,15-20. Warto jednak poczekać na schłodzenie wskaźników przynajmniej do poziomów neutralnych.

ontology

 


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptowaluty nie będą całkowitą ułudą. Sławny historyk zmienia zdanie
Następny artykułKomentarz giełdowy – Gołębi Draghi zatapia banki
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here