Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Poczynając od największej kryptowaluty, widać że kupujący nadal w natarciu i to podejście ma charakter schodkowy, zdobywane są kolejne piętra. Pod osłoną nocy byki zdołały przeprowadzić atak na dość silną strefę oporu poniżej 6500 dolarów, która była utrzymywana od połowy października. Obecnie kurs wszedł w przestrzeń gigantycznego knota świecy H4, dlatego  postanowiłem rozłożyć na niej siatkę Fibonacciego. Połowa tego ruchu to właśnie 6500, niewykluczone więc że pojawi się tu reakcja podażowa przynajmniej do 6400/350. Kolejny poziom oporu to niecałe 6600 usd i tam powinna rozegrać się walka o rozstrzygnięcia w średnim terminie.

Zobacz też: Kryptowalutowe podsumowanie dnia

Ripple

Gwiazdą wczorajszej sesji był niewątpliwie XRP, warto przyjrzeć się co mówi wykres, gdy emocje już opadły. Kurs znosi połowę spadku zapoczątkowanego jeszcze w końcówce września, można więc powiedzieć że tym ruchem dogonił “bitcoina”. Ten najłatwiejszy ruch po wybiciu z konsolidacji został już wykonany z nawiązką, gracze którzy wytrzymali trend boczny mogą być zadowoleni. Nie warto grać przeciwko momentum wzrostowemu więc najbliższe wsparcie krótkoterminowe to 0,518 i niżej 0,478 na zasadzie zmiany biegunów.

Wygląda na to że byki obrały kurs na 61,8% a więc nawet 0,60; natomiast kluczowy dla ruchu w długim terminie będzie 0,750.

Bitcoin Cash

Gra pod planowany hardfork (pozostało 8 dni) rozkręciła się na dobre, co sugerowałem w ostatnim wpisie, od dołka BCH zyskał już grubo ponad 50%. Tymczasem kurs dotarł do istotnej strefy oporu, która pełniła rolę piwota w lipcu (dołek) oraz początkiem września (szczyt) – spodziewam się tu reakcji podażowej. Przyglądając się bliżej ostatniemu podejściu, można wyróżnić jedną korektę (domniemana fala II – trójkąt) dlatego ruch w dół w ramach fali IV mógłby być korektą płaską lub nieregularną i kulminować gdzieś wokół 600/590 dolarów. Następnie moglibyśmy zobaczyć ruch w górę, przebicie strefy oporu pozostaje nadal sprawą otwartą.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrump jednak bez wotum zaufania, USD traci. Demokraci przejęli Izbę Reprezentantów
Następny artykułBitcoin Cash (BCH) – opis kryptowaluty
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here