Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Poczynając od największej kryptowaluty, widać że kupujący nadal w natarciu i to podejście ma charakter schodkowy, zdobywane są kolejne piętra. Pod osłoną nocy byki zdołały przeprowadzić atak na dość silną strefę oporu poniżej 6500 dolarów, która była utrzymywana od połowy października. Obecnie kurs wszedł w przestrzeń gigantycznego knota świecy H4, dlatego  postanowiłem rozłożyć na niej siatkę Fibonacciego. Połowa tego ruchu to właśnie 6500, niewykluczone więc że pojawi się tu reakcja podażowa przynajmniej do 6400/350. Kolejny poziom oporu to niecałe 6600 usd i tam powinna rozegrać się walka o rozstrzygnięcia w średnim terminie.

Zobacz też: Kryptowalutowe podsumowanie dnia

Ripple

Gwiazdą wczorajszej sesji był niewątpliwie XRP, warto przyjrzeć się co mówi wykres, gdy emocje już opadły. Kurs znosi połowę spadku zapoczątkowanego jeszcze w końcówce września, można więc powiedzieć że tym ruchem dogonił “bitcoina”. Ten najłatwiejszy ruch po wybiciu z konsolidacji został już wykonany z nawiązką, gracze którzy wytrzymali trend boczny mogą być zadowoleni. Nie warto grać przeciwko momentum wzrostowemu więc najbliższe wsparcie krótkoterminowe to 0,518 i niżej 0,478 na zasadzie zmiany biegunów.

Wygląda na to że byki obrały kurs na 61,8% a więc nawet 0,60; natomiast kluczowy dla ruchu w długim terminie będzie 0,750.

Bitcoin Cash

Gra pod planowany hardfork (pozostało 8 dni) rozkręciła się na dobre, co sugerowałem w ostatnim wpisie, od dołka BCH zyskał już grubo ponad 50%. Tymczasem kurs dotarł do istotnej strefy oporu, która pełniła rolę piwota w lipcu (dołek) oraz początkiem września (szczyt) – spodziewam się tu reakcji podażowej. Przyglądając się bliżej ostatniemu podejściu, można wyróżnić jedną korektę (domniemana fala II – trójkąt) dlatego ruch w dół w ramach fali IV mógłby być korektą płaską lub nieregularną i kulminować gdzieś wokół 600/590 dolarów. Następnie moglibyśmy zobaczyć ruch w górę, przebicie strefy oporu pozostaje nadal sprawą otwartą.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here