Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Dzisiejszy przegląd rozpoczynamy od informacji że, rynek kryptowalut wyceniany jest już na ponad 400 mld USD w tym kapitalizacja samego bitcoina (bez forków) 250 mld USD i jest to więcej niż wartość JP Morgan! (link)

Kolejny dobry dzień zalicza Bitcoin, po wczorajszym wzroście z 11,5k $ do 13,5$ dziś dokłada kolejne 5%. Przebity został poziom zewnętrzny 161,8% ; zasięg obecnego ruchu zbliża się już do dwukrotności poprzedniego impulsu od połowy września do listopada.

Bitcoin D1 TradingView

Posiadacze altcoinów są dziś w wyraźnie minorowych nastrojach, bowiem wszystkie tokeny z top 10 zaliczają spadki. Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEFIX: dolar się umacnia ale różnie na poszczególnych parach
Następny artykułPrzegląd rynku kryptowalut – Bańka na Bitcoinie. Sztuczna inteligencja a kryptowaluty
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here