Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 240 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Litecoin

Kryptowaluta rośnie dzisiaj w tempie dwucyfrowym i wskakuje na czwarte miejsce w rankingu pod względem kapitalizacji wyprzedzając Bitcoin Cash. Kurs LTC jest w niezbyt dynamicznym trendzie wzrostowym tworząc wyższe szczyty i dołki. W końcówce maja kupujący na dobre poradzili sobie z barierą 100 dolarów i od tamtej pory kurs przebywa wyżej. W tym tygodniu mieliśmy do czynienia z testem tego poziomu już jako wsparcie od góry i jak na razie został on obroniony. Wyjście górą z kanału jest elementem wspierającym wzrosty a kurs ma teraz prawo dotrzeć do ok 130 dolarów czyli o wielkość wybitego kanału.

Dynamiczne wsparcie to poziom 108 dol oraz 105. Kupujący dość mądrze prowadzą walor, nie ma tu dużego zakresu wahań który utrudniałby handel, dlatego spodziewam się jeszcze wyższych cen.

litecoin

Stellar

Walor po tym jak dynamicznie zyskiwał w początku maja – obecnie odpoczywa. Zakres wahań jest tu coraz mniejszy i po euforii która wyniosła kurs na 0,16 usd nie ma już śladu. Gracze którzy kupowali podczas wzrostu licząc na dalsze szybkie zwyżki mogą być zawiedzeni, część z nich już zapewne sprzedała swoje tokeny. Z punktu widzenia analizy technicznej warto zaczekać na wybicie z chorągiewki, która jest zazwyczaj formacją kontynuacji trendu. Coraz mniej miejsca pozostaje na wahania od 0,12 do 0,13 USD; dlatego wkrótce czeka nas wybicie.

Niepokojącym może być fakt że walor dłużej przebywa w dolnej strefie aniżeli w górnej, odbicia od wsparcia są coraz słabsze. Gdyby doszło tu do wybicia dołem to po re-teście spodziewałbym się ruchu na południe nawet do podstawy impulsu czyli ok 0,09 USD. Natomiast w przypadku wzrostu liczyłbym tu nawet na 0,18 USD w zależności od miejsca wybicia.

stellar

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEBC obniży stopy procentowe w ciągu najbliższego roku
Następny artykuł“Pomiędzy Teorią a Praktyką” – Tydzień 23-ci – 07.06.2019
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here