Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 200mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin Cash

Na notowaniach BCH doszło do silnej przeceny będącej pokłosiem wybicia z trójkąta oraz sytuacji na szerokim rynku. Kurs dotarł już do strefy wsparcia, która może na jakiś czas powstrzymać spadek, chodzi o obszar wyznaczony przez knot świecy H4 dotychczasowego minimum 13. sierpnia. Nie bez znaczenia jest tu bliskość okrągłego poziomu 500 dolarów za token i w przypadku odreagowania na szerokim rynku kryptowalutowym może dojść gry na podwójny dołek. Potencjał do wzrostu oceniłbym na 10-15% do 560 dolarów. Oscylatory wskazują na duże wyprzedanie.

DASH

W przypadku tego waloru sytuacja jest podobna jeśli chodzi o dynamikę spadku, jednak notowania w szerszej perspektywie zachowują się lepiej. Z technicznego punktu widzenia, istotna jest strefa wsparcia ok 170 dolarów, kurs reagował na nią w pierwszej połowie sierpnia. Dodatkowo dochodzi zniesienie 61,8% Fibonacciego całego impulsu wzrostowego. Jeśli kupujący nie wytrzymają naporu podaży moglibyśmy się spodziewać spadku nawet w okolicę 140 dolarów, niewykluczone jednak, że w tym miejscu pojawi się reakcja popytowa i próba podciągnięcia kursu do okolic 190 dolarów.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

Kryptowaluta, której dość dawno nie analizowałem a zachowuje się w ostatnim czasie najlepiej z powyższych. Istotnym faktem był tu powrót ponad psychologiczną barierę 100 dolarów, co pomogło inwestorom uwierzyć w ten token. Na wykres naniosłem trzy linie trendu, najszybsza o dużym kącie nachylenia była nie do utrzymania, czego efektem była korekta do następnej i stąd obserwujemy już reakcję popytową. W odwodzie byków jest jeszcze ta o najmniejszym nachyleniu w rejonie 104 dolarów. Niewykluczone, że w najbliższym czasie zobaczymy powrót na maksima ruchu.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here