Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 260 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Binance Coin

BNB ma za sobą imponujący rajd wzrostowy z 4 do ponad 40 dolarów, celowo używam czasu przeszłego gdyż obecnie kurs znosi już połowę ruchu. Sierpień a właściwie jego druga połowa zakończyła się fiaskiem jeśli chodzi o utrzymanie średnioterminowej linii trendu wzrostowego. Kształtowanie szczytu przebiegło jednak dość spokojnie co skłania mnie do predykcji że potencjał w długim terminie do wzrostu nie został jeszcze wyczerpany.

Obecnie, korekta spadkowa może przypominać kształt klina, który może jeszcze trwać aczkolwiek jest formacją odwracającą spadki. Istotne będzie w kolejnych dniach jak zostanie odebrany poziom ~20/19 dolarów czyli zniesienie 61,8%. Jeśli oczywiście dojdzie do tego bowiem, pojawia się formacja harmoniczna motyla (butterfly) tuż powyżej 20 USD. Będę obserwował markowanie ceny w tym obszarze. Pozytywnym sygnałem byłoby opuszczenie strefy 24/25$ górą. Walor trafia na listę obserwacyjną.

bnb binance coin

Huobi

Podobna sytuacja ma miejsce na walorach Huobi, token tej giełdy także nie może zaliczyć sierpnia do udanych. W tym przypadku jednak odpadnięcie od poziomu 5-5,20 dolarów odbyło się w sposób bardziej dynamiczny. Obecnie kanał wzrostowy został naruszony i walor schodzi chwilowo poniżej 4 dolarów. Wszelkiego rodzaju kanały czy linie trendu są jednak obarczone pewnym ryzykiem związanym z punktem zaczepienia – można uzyskać różne rezultaty.

Dlatego po powrocie powyżej 4,20 trend wzrostowy może być kontynuowany, wiele zależy tu od poprzednika czyli giełdy Binance. Warto zwrócić jednak uwagę że poziomy powyżej 5 dolarów za jednostkę są już bardzo wyśrubowane i cena może mieć tendencję do kształtowania podwójnego szczytu lub prawego ramienia formacji RGR. Tymczasem spadek spadek poniżej 3,60 może oznaczać presję na oraz to niższe poziomy czyli 3,14 USD i niżej.

huobi token

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here