CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już prawie 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Kryptowaluta od końca ubiegłego roku weszła w szeroką konsolidację i faluje od wyprzedania do wykupienia. Po dotarciu w górny rejon konsolidacji w połowie lutego cena zawróciła i obecnie znajduje się bliżej średnioterminowych dołków. Ruch spadkowy uległ wyhamowaniu i mieliśmy już próbę zwyżki, jednak kupującym nie starczyło determinacji.

Na niższym interwale H4 widać formację klina, która może okazać się układem kończącym. Coraz mniejsze odległości po wybiciu dołków oraz śmielsze próby popytu mogą sugerować odbicie, obecnie trwa próba obrony minimów. Poziom 16 dolarów wydaje się ciekawy z punktu widzenia harmonicznej, wzrostowej formacji motyla, jednak dopiero zamknięcie powyżej 19usd pozwoli myśleć o zmianie trendu.

Lisk H4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBOŚ: Rekomendacja “kupuj” dla Dino z ceną docelową 92,8 zł
Następny artykułFxCuffs 2018: Wygraj konto STO Premium z 2000 zł!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here