Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 110 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Wśród najpopularniejszych tokenów dominuje  dziś kolor czerwony, w pierwszej dziesiątce rośnie jedynie Binace Coin, na który jak widać ciągle jest popyt aby zasilać tę sieć. Bitcoin notuje dziś spadek rzędu 1,5% a w ciągu ostatniego tygodnia jest pod kreską niemal 2%. Tak niewielki zakres wahań sprawia że najpopularniejsza kryptowaluta osuwa się pod własnym ciężarem do poziomu 3440 dolarów czyli styczniowych minimów. Kurs wybrał ruch na południe i odbił się od czerwonej strefy oporu. Poziom 3600 USD nadal stanowi tu barierę nie do przejścia, poprawia dopiero powyżej tej ceny. Presja podaży może narastać ściągając kurs s w rejon dolnego ograniczenia kanału, w tym tygodniu nawet do 3300 USD.

bitcoin, h4

Stellar

Kurs XLM zachowuje się fatalnie po przełamaniu z dołka 15. grudnia i od tamtej pory nie może się podnieść. Popyt jest na tyle słaby, że nie zdołał nawet zmobilizować się i przetestować przełamany poziom od dołu – mowa tu o 0,095. Kurs nie zatrzymał się także ani na moment przy zewnętrznym mierzeniu 127,2% – 0,078 co nie wróży dobrze. Na horyzoncie jest już kolejny poziom wsparcia 161,8%, jednak jest on dość odległy – 0,060. Tam upatrywałbym dopiero okazji do kupna. Trwalsza poprawa po wyjściu ponad 0,080, wówczas moglibyśmy oczekiwać właściwego testu okolic 0,095.

stellar, h4

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

TRON

Zdecydowanie lepiej radzi sobie TRON, który po uformowaniu struktury pięcio falowej odpoczywa. Celowo nazywam ten przystanek odpoczynkiem, gdyż z punktu widzenia analizy technicznej formuje się trójkąt kontynuacyjny. Przy ogólnym pesymizmie i spadkach na pozostałych walorach – TRON wydaje się silny. Miejsce na ruch boczny powoli się kończy i notowania TRX powinny ponownie wejść w trend, a zasięg może być spory. Od góry broni poziom 0,030 natomiast od dołu 0,024. Walor trafia na listę obserwacyjną.

tron, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here