Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 250 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


EOS

Nie tak dawno opisywany przeze mnie token oparty na blockchainie Ethereum, mimo słabej postawy całego rynku, radzi sobie znacznie lepiej. Kupujący nie dają za wygraną, trwa walka na linii trendu spadkowego z interwału H4.

Po wzrostowym impulsie z drugiej połowy marca, kurs wszedł w zawężający się zakres wahań pomiędzy 5,5 a 6,5$, dlatego będzie to dobry kandydat do wzrostu przy odbiciu szerokiego rynku.

EOS, H4

Nawet pomimo dzisiejszego spadku cały tydzień EOS zakończy wzrostem, ważne w następnych sesjach będzie utrzymanie nad poziomem 5,5 dolara, gdzie już trzykrotnie w ostatnim czasie znaleźli się kupujący.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułNZDCAD – zamknięcie sesji pod konfluencją wsparcia
Następny artykułPodatkowa interpretacja MF straszy polską branżę krypto
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here