TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Mikołajkowy przegląd rozpoczynamy od analizy Dasha, który to porusza się bardzo technicznie, zdobywając kolejne “piętra”. Marsz na północ rozpoczął się w zasadzie od przełamania linii trendu spadkowego, poprowadzonej od szczytu z początku września. Nieco później wspomniany szczyt został przełamany.

Od tego czasu notowania wpisują się w pozytywną sekwencję szczytów i dołków. Co ciekawe od początku utrzymywany jest poziom overbalance pierwszej najdłuższej korekty. Dziś kurs przetestował właśnie poziom 650$, który znajduje się nieco poniżej wsparcia i nastąpiło odrzucenie ceny w górę. W przypadku udanej obrony, powinien nastąpić atak na tegoroczne szczyty.

Dash D1 TradingView

Monero

Zgodnie z wczorajszą analizą, kurs dość szybko dotarł do wskazywanej strefy oporu. Poziom 300$ wydaje się być dobrym pomysłem do zrealizowania części zysku z inwestycji.


Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here