Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Mikołajkowy przegląd rozpoczynamy od analizy Dasha, który to porusza się bardzo technicznie, zdobywając kolejne “piętra”. Marsz na północ rozpoczął się w zasadzie od przełamania linii trendu spadkowego, poprowadzonej od szczytu z początku września. Nieco później wspomniany szczyt został przełamany.

Od tego czasu notowania wpisują się w pozytywną sekwencję szczytów i dołków. Co ciekawe od początku utrzymywany jest poziom overbalance pierwszej najdłuższej korekty. Dziś kurs przetestował właśnie poziom 650$, który znajduje się nieco poniżej wsparcia i nastąpiło odrzucenie ceny w górę. W przypadku udanej obrony, powinien nastąpić atak na tegoroczne szczyty.

Dash D1 TradingView

Monero

Zgodnie z wczorajszą analizą, kurs dość szybko dotarł do wskazywanej strefy oporu. Poziom 300$ wydaje się być dobrym pomysłem do zrealizowania części zysku z inwestycji.


Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – AUDCHF z potencjałem dalszych spadków
Następny artykułEthereum vs Bitcoin – analiza techniczna
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here