Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 200 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Dwa dni temu kursem Bitcoina szarpnęło, mieliśmy próbkę możliwości zarówno byków jak i niedźwiedzi. Sytuacja jednak bardzo szybko się uspokoiła i handel znów się zawęża wracając do strefy neutralnej czyli okolic dołka z 24. października. Za wzrostowym scenariuszem przemawia możliwa realizacja wybicia z formacji odwróconej głowy z ramionami, wówczas moglibyśmy liczyć na ruch do nawet 8200 dolarów za bitcoina. Dodatkowo cena cały czas przebywa powyżej 50 procent z tego małego mierzenia Fibonacciego. Natomiast w szerszym terminie ciągle dominuje trend spadkowy i utrata poziomu ok 7 tys dolarów może spowodować obsunięcie niżej do 6200 czy nawet 6 tyś. USD.

btcusd

HedgeTrade

Z uwagi na to że większość wykresów czołowych kryptowalut wygląda podobnie do bitcoina, postanowiłem przejrzeć token pod kątem stopy zwrotu. I tak uwagę zwraca dziś platforma HedgeTrade na której najlepsi traderzy krypto dzielą się swoją wiedzą. Projekt szybko zyskuje na popularności i już zajmuje 30. miejsce na coinmarketcap. Natomiast kurs wystrzelił wczoraj o ponad 50 procent do 1,3 dolara, podczas gdy jeszcze tydzień temu za jedną jednostke trzeba było zapłacić 60-70 centów. Obecnie trwa korekta do psychologicznej bariery 1 USD. To także zniesienie 50% ostatniego ruchu od wybicia. Poziom ten może być atrakcyjny do dołączenia się do trendu, z uwagi na to że pierwsze zejście zazwyczaj bywa wykupywane. W szerszej perspektywie ważny jest także poziom 0,90 usd. Warto obserwować walor.

hedgetrade

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPiątkowy przegląd rynków – raport BLS uskrzydlił kurs dolara (USD)
Następny artykułBlok po 22 – 6 grudnia 2019: USD/JPY, EUR/NZD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here