Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ethereum

Kryptowaluta notuje dziś zauważalny spadek, podobnie jak i cały rynek gdzie najpopularniejsze tokeny tracą od kilku do kilkunastu procent. Z technicznego punktu widzenia, doszło dziś do wyłamania z trójkąta po… impulsie spadkowym, co utwierdza w przekonaniu że na walorach ETH panuje bessa. Docelowo kurs powinien obsunąć się w dół o wielkość formacji na co wskazywałby poziom 210 dolarów.

Na korzyść byków przemawia dotychczasowa obrona sierpniowego dołka oraz ponowne wyprzedanie na oscylatorach.

Litecoin

Nieco lepszą sytuacją techniczną może pochwalić się Litecoin, który porusza się w kanale wzrostowym. Spoglądając na wykres H4, widać że sprzedający wykazali się inicjatywą i  próbują doprowadzić do złamania kanału. Już wcześniej było widać słabość kupujących, którzy nie mogli dowieźć ceny w rejon górnego ograniczenia kanału oraz strefy oporu ok 73 dolarów. Tymczasem w krótkim terminie bliskość wsparcia powinna faworyzować byki.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Relatywnie dobrze na spadającym rynku zachowuje się Stellar o którym wspominałem ostatnio w komentarzu tygodniowym. Pomimo 1,5-procentowego spadku sytuacja techniczna znacząco się nie zmieniła. Token pozostaje niewzruszony i pozostaje pośrodku konsolidacji w której utknął od połowy sierpnia pomiędzy 0,200 a 0,240. Przy odwilży na szerokim rynku Lumeny czyli waluta Stellara powinny być mocnym kandydatem do wzrostów przynajmniej do poziomu 0,2800.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFunt silnie drożeje w reakcji na doniesienia ws. Brexitu [AKTUALIZACJA]
Następny artykułChiny mogłyby “zabić dolara amerykańskiego” swoimi rezerwami złota?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here