Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ethereum

Kryptowaluta notuje dziś zauważalny spadek, podobnie jak i cały rynek gdzie najpopularniejsze tokeny tracą od kilku do kilkunastu procent. Z technicznego punktu widzenia, doszło dziś do wyłamania z trójkąta po… impulsie spadkowym, co utwierdza w przekonaniu że na walorach ETH panuje bessa. Docelowo kurs powinien obsunąć się w dół o wielkość formacji na co wskazywałby poziom 210 dolarów.

Na korzyść byków przemawia dotychczasowa obrona sierpniowego dołka oraz ponowne wyprzedanie na oscylatorach.

Litecoin

Nieco lepszą sytuacją techniczną może pochwalić się Litecoin, który porusza się w kanale wzrostowym. Spoglądając na wykres H4, widać że sprzedający wykazali się inicjatywą i  próbują doprowadzić do złamania kanału. Już wcześniej było widać słabość kupujących, którzy nie mogli dowieźć ceny w rejon górnego ograniczenia kanału oraz strefy oporu ok 73 dolarów. Tymczasem w krótkim terminie bliskość wsparcia powinna faworyzować byki.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Relatywnie dobrze na spadającym rynku zachowuje się Stellar o którym wspominałem ostatnio w komentarzu tygodniowym. Pomimo 1,5-procentowego spadku sytuacja techniczna znacząco się nie zmieniła. Token pozostaje niewzruszony i pozostaje pośrodku konsolidacji w której utknął od połowy sierpnia pomiędzy 0,200 a 0,240. Przy odwilży na szerokim rynku Lumeny czyli waluta Stellara powinny być mocnym kandydatem do wzrostów przynajmniej do poziomu 0,2800.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here