Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Ostatnio o DASH pisałem jeszcze przed przekroczeniem bariery 1000$, wówczas wzrosty na tej kryptowalucie były relatywnie mniejsze od pozostałych. Wspominałem też o tym, że bardzo dobrze respektowany jest poziom największej korekty… do czasu ponieważ załamanie z 22 grudnia nie oszczędziło Dasha.

Od tamtej pory notowania kształtują wzór zbliżony do trójkąta, przy czym bardziej prawdopodobne jest zejście w dół. Dobrym prognostykiem może okazać się jednak obrona strefy wsparcia tuż poniżej psychologicznej bariery 1000 dolarów. Natomiast dopiero pokonanie 1300 na zamknięciu dnia pozwoli myśleć o powrocie do ataku na szczyt. Zwracam również uwagę na duży wolumen spadkowy na czerwonej świecy 22 grudnia.

Dash D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWystrzałowa okazja inwestycyjna?
Następny artykułStatystyki skuteczności strategii MACD 60 sec – 5.01.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here