Naga Markets webinar


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Ostatnio o DASH pisałem jeszcze przed przekroczeniem bariery 1000$, wówczas wzrosty na tej kryptowalucie były relatywnie mniejsze od pozostałych. Wspominałem też o tym, że bardzo dobrze respektowany jest poziom największej korekty… do czasu ponieważ załamanie z 22 grudnia nie oszczędziło Dasha.

Od tamtej pory notowania kształtują wzór zbliżony do trójkąta, przy czym bardziej prawdopodobne jest zejście w dół. Dobrym prognostykiem może okazać się jednak obrona strefy wsparcia tuż poniżej psychologicznej bariery 1000 dolarów. Natomiast dopiero pokonanie 1300 na zamknięciu dnia pozwoli myśleć o powrocie do ataku na szczyt. Zwracam również uwagę na duży wolumen spadkowy na czerwonej świecy 22 grudnia.

Dash D1Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWystrzałowa okazja inwestycyjna?
Następny artykułStatystyki skuteczności strategii MACD 60 sec – 5.01.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here