Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ripple

Ostatnie dni na walorach Ripple to trend boczny, powstała konsolidacja dobrze “mieści się” pomiędzy poziomami siatki Fibonacciego rozciągniętej do wrześniowego szczytu. Horyzontalny poziom 61,8 pełni funkcję dolnego ograniczenia kanału a 38,2% górnego, obecnie cena kształtuje się w połowie zakresu. Obrona poziomu 0,50 mogłaby zostać potraktowana jako zachęta do powalczenia o wyższe poziomy, z których na pierwszy ogień idzie 0,570 a następnie 0,6110. W przeciwnym wypadku możemy być świadkami drugiego testu 0,4500 co w konsekwencji przedłuży trend boczny.

BinanceCoin

Token giełdy Binance radzi sobie ostatnio bardzo przyzwoicie. Dziś zastajemy kupujących walczących o sforsowanie linii trendu spadkowego pociągniętej aż od czerwcowego szczytu. Ta relatywna siła zaowocowała chwilowym przebiciem nad poziom 10,50 cena jednak wraca; prawdziwy test popytu będzie miał miejsce nieco wyżej bo przy 11,60 – warto mieć to na uwadze. Nieudane przebicie TL może skończyć się powrotem w rejon 9,50. Wskaźniki w strefie neutralnej, nadal pozostaje miejsce do aprecjacji.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Decred

Ta dość egzotyczna kryptowaluta o ponad 350 milionowej kapitalizacji wyróżnia się pozytywnie, szczególnie wczorajszym przyspieszeniem w górę. Opór na poziomie 40 dolarów został tu wyraźnie przełamany, aktualnie wydaje się że cena koryguje ten wzrost i na tej korekcie upatrywałbym szansy do przyłączenia się byczej strony rynku. W pozytywnym scenariuszu można zgarnąć kilkanaście procent, gdzie celem byłby obszar 45 dolarów. Spoglądając nieco szerzej, dość dobrze uklepana strefa wsparcia przy 35 USD, w przypadku jakiegoś tąpnięcia na rynku, tam spodziewałbym się obrony.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSilny wzrost zatrudnienia w Kanadzie
Następny artykułJustin Bennett: EUR/USD na kluczowym poziomie 1.1530
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here