Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Litecoin

Jednym ze zdecydowanie rosnących walorów jest dziś Litecoin, który drożeje w tempie dwucyfrowym. Ale po kolei, po wyłamaniu linii trendu spadkowego na przełomie stycznia i lutego LTC wszedł w średnioterminowy trend wzrostowy. Zobaczyliśmy silny impuls w górę z poziomu ok 36 dolarów po czym dość szeroką konsolidację, która mogłaby uchodzić za korektę pędzącą, przed kolejnych ruchem ku górze. Obecnie w tyle został okrągły poziom 50 dolarów, kupujący “odrobili” większość ze spadku 24. lutego. Spodziewam się ataku na górny rejon kanału czyli nawet 60 USD.

Gdyby natomiast opór przy 54USD okazał się zbyt mocny możemy zobaczyć zejście do 46 USD. Litecoin wydaje się jednak mocniejszy niż szeroki rynek.

litecoin

XRP

Token XRP także dziś może pochwalić się wzrostem, choć nie tak imponującym jak poprzednik. Kurs kreśli tu dość czytelny kanał o lekko wznoszącym nachyleniu, wpisany niejako pomiędzy obszary akumulacji i dystrybucji. Krótkoterminowo istnieje potencjał do wzrostów w okolicę 0,34 USD gdzie przebiega dość silny opór. Oscylatory dają jeszcze miejsce do wzrostu, choć powoli kończy się miejsce dla dalszego ruchu bocznego. Dopiero wybicie jednej ze stref pokaże kierunek jak kolejne tygodnie i miesiące.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

xrp

Bitcoin

Największa kryptowaluta koryguje do okolic 3800 dolarów i dwukrotnie z tego miejsca pojawia się reakcja popytowa. Cały obszar zaznaczony na żółto pełnił istotną rolę w styczniu i lutym, kiedy to bronił dostępu do wzrostów. Tym razem staje się naturalnym miejscem do kupna, dlatego spodziewam się powolnego wzrostu przynajmniej do 4100 dolarów a w dalszej perspektywie do ataku na lutowy szczyt. Alternatywnie, gdyby kupujący nie poradzili sobie nawet z barierą 3950 USD to możemy zobaczyć kontynuację trendu spadkowego, łącznie z przełamaniem strefy wsparcia.

bitcoin

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here