Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 250 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Stellar

Listopad na rynku kryptowalutowym rozpoczął się dobrze, dziś czołówka tokenów rośnie od kilku do kilkunastu procent. Podczas gdy Bitcoin ugrzązł w konsolidacji tak Stellar notuje solidną zwyżkę. To może być już rynek altcoinów. I tak XLM przełamuje linie trendu spadkowego pociągniętą od szczytu majowego na poziomie 0,16. To dobry znak w średnim terminie. Póki co skala zwyżki jest dość duża i możemy zobaczyć korektę. Liczę, że zatrzyma się ona na linii trendu tym razem od góry, czyli ok. 0,70. wówczas będzie to dobry moment na wzrost do okolic psychologicznego poziomu 0,10 a nawet wyżej.

stellar

Chiliz

Token CHZ wykonał ładny rajd w górę na przełomie ostatnich miesięcy. Kurs zyskał ponad 100 procent do bitcoina. Obecnie obserwujemy korektę i mimo iż jest ona większa od poprzedniej to wciąż uważam że potencjał do zwyżek nie został wyczerpany. Warto obserwować czy na oscylatorze RSI poziom 50 pkt zostanie wybroniony, czy cena zejdzie niżej. Z pomocą także przychodzi siatka Fibo, poziom 38,2% został tu przestrzelony ale to nic dziwnego gdyż duży impuls w górę “potrzebuje” większego schłodzenia. Rynek sam powinien pokazać chęć zakończenia korekty, może być to 50% czyli ok 160 satoshi lub 135 sat. czyi ostatni potwierdzony szczyt. Walor trafia na listę obserwacyjną.

chiliz

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKursy funta i dolara umacniają się we wtorek! Frank szwajcarski i euro pod presją podaży
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 05.11.2019 NZD/USD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here