Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 170 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Krótki update: na wykresie ceny kurs Bitcoina dotarł do oporu 5200/5300 dolarów gdzie znajduje się zagęszczenie 1,618%  z dwóch mierzeń impulsu oraz zniesienie 61,8% fibo fali spadkowej zapoczątkowanej w listopadzie ub. roku. Cena już zareagowała przy pierwszym dotknięciu spadając ok 200 dolarów, obecnie popyt ponownie próbuje wrócić na szczyt. Pozytywnie należy rozpatrywać fakt, że cena pozostaje utrzymywana w końcówce tygodnia powyżej 5 tyś dolarów.

W średniej perspektywie cena BTC może kształtować się w pasie wahań pomiędzy 4700 USD a 5200 USD. Płytkie korekty powinny być rozpatrywane na korzyść byków. Zasięg w dłuższym terminie oceniam na 5800 USD więc wzrost nie został tu jeszcze wyczerpany.

btcusd

ETHBTC

Spoglądając na relację tych dwóch kryptowalut widać, że ETH traci na wartości w świetle ostatnich wydarzeń. Wygląda na to, że Bitcoin jest chętniej kupowaną kryptowalutą. Technicznie kurs wybił się z trójkąta formowanego przez niemal cały marzec i zrealizował już minimalny zasięg spadku. Następujące po tym spadku odbicie nie było na tyle silne aby na stałe powrócić w zakres trójkąta. Kurs ETHBTC nie powinien wychodzić powyżej 0,035, natomiast cel to rejon tegorocznych minimów czyli 0,030.

ethbtc

XRP

Token ciągle porusza się pomiędzy poziomami horyzontalnymi. Ostatnio ważnym wydarzeniem z technicznego punktu widzenia, było przebicie strefy oporu 0,34 i kurs znalazł się najwyżej od stycznia 2019 roku. Wczoraj przebity opór zamienił się we wsparcie, kupujący znaleźli tam podpórkę i dziś XRP jest jednym z mocniej drożejących tokenów. A przed nami być może i ważniejszy test dla popytu, chodzi o poziom 0,38 który to stanowił “podłogę” w listopadzie 2018 i potem na przełomie roku okazał się zbyt trudny do sforsowania dla kupujących. XRP może tu balansować na przestrzeni 4 centów do czego zdążył nas już przyzwyczaić w ostatnich miesiącach. Następny istotny opór nieco wyżej bo przy 0,45 USD, takim scenariuszu kurs nie powinien już się zamknąć poniżej wczorajszego “low”.

xrp

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here