Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

Od ostatniej analizy Monero ładnie pnie się do góry. Przełamanie szczytu z końcówki września zdecydowanie sprzyja tej kryptowalucie. Zaznaczona strefa kolorem zielonym to właśnie ten moment, gdzie po obronie poziomu 150$ w połączeniu z linią trendu, kurs zawrócił na północ.

Miejsca do wzrostu jeszcze pozostaje sporo, ponieważ tak naprawdę mocny cluster Fibonacciego rysuje się dopiero w okolicy 260-270 dolarów za token. Na niebiesko 161,8% zewnętrznego mierzenia korekty wrzesień-listopad a na czerwono 1:1 impulsu z początku listopada.

Monero D1 TradingView


Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoniec osłabienia dolara jest już bliski – pozycjonowanie na kontraktach
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, ROPA WTI, EURUSD, 5 grudnia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here