Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin Cash

Dramat tej kryptowaluty trwa, dziś sprzedający dokładają kolejne 7% i za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić poniżej 150 dolarów. Jeszcze miesiąc temu cena płacona na rynku wynosiła ponad 600 dolarów z kapitalizacją 10 mld dolarów, dziś to niespełna 3 mld $. Technicznie rzecz biorąc, kurs przebił strefę wsparcia utworzoną przez knot świecy H4 z 25 listopada i dopiero powrót ponad będzie mógł być traktowany jako powrót kupujących na rynek. Obecnie oczekiwałbym powrotu do ok 150/153 dol. i ruchu bocznego z późniejszym spadkiem na nowe minima, ruch ten byłby pożywką do niedźwiedzi.

Waves

Dosyć dynamicznym ruchem w górę może popisać się token Waves, gdzie przyspieszenie nastąpiło w pierwszych dniach grudnia. Patrząc  jednak na wykres dzienny, widać że kurs dociera już do istotnego poziomu ok 2,5$ który pełnił rolę osiową w lipcu oraz we wrześniu. Od tamtego czasu cena pozostawała poniżej. Najłatwiejszy ruch został już prawie wykonany, jednak nie należy ignorować ruchu wzrostowego, który ma znamiona impulsu. W krótkim terminie oczekiwałbym zniesienia 50% do około 1,7$ jako korekta a-b-c, a następnie ruch w kierunku maksimów do wspomnianych 2,5 USD.

W dłuższym terminie widziałbym ruch boczny z tendencją spadkową, gdyż oscylator na D1 znajduje się w strefie wykupienia. Warto wprowadzić ten walor do listy obserwacyjnej.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Binace

Ostatnie dni to także podbicie na walorach giełdy Binance, dziś to jedna z niewielu kryptowalut która rośnie, za jednostkę przyjdzie nam zapłacić 6,5 dolara. Spoglądając jednak szerzej, mamy zniesienie 38,2% całego ruchu spadkowego od 5 listopada. BNB powrócił także w rejon półki cenowej z 20 listopada od której podaż wyprowadziła atak na nowe minima. Kurs reaguje już na ten klaster cenowy, dlatego może to być ciekawy punkt zaczepienia dla nowych “shortów” z niskim ryzykiem. Od strony kupujących chciałbym zobaczyć reakcję przy poziomie 5,5 USD, to także target dla krótkich pozycji. Gdyby udało się jednak bykom przedrzeć w górę to po re-teście  moglibyśmy zobaczyć ruch do 8 dolarów.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPierwszy w Europie sąd arbitrażowy ds. blockchain powstał w Polsce
Następny artykułTak źle na rynkach nie było od… 1972 r. Główne aktywa zyskują poniżej 5%
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here