Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

Na XMR doszło do przerwania linii trendu spadkowego pociągniętej od kwietniowych szczytów, obecnie kurs wykonał zwrot do poziomu 160 dolarów, w celu przetestowania siły kupujących. Warto zwrócić uwagę na silne przetasowanie wolumenowe w końcówce maja, gdzie być może nastąpiła tzw. “zmiana warty”, jeśli poziom wsparcia ma być broniony to nie powinniśmy w najbliższym czasie zobaczyć ceny niższej niż 150 dolarów. Pierwszy istotny opór przy 190 dol.

Monero, H4

Zcash

W przypadku tej kryptowaluty cały wzrost z połowy maja został już zniesiony, walor powrócił do strefy 220-230 dolarów, która to broniła przed spadkami prawie miesiąc temu oraz stanowiła bazę w kwietniu br. dlatego ruch z tej strefy może być znaczący. W krótszym terminie doszło do wybicia dołem z trójkąta, co samo w sobie stanowi zagrożenie do pogłębienia przeceny. Pozytywny sygnał dopiero wówczas, gdy cena powróci trwale powyżej 260 dol.

Zcash, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPR-owy żart przyczyną spadków na bitcoinie?
Następny artykułCoinbase otwiera biuro w Japonii
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here