Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 240mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Kurs kontynuuje marsz na północ, choć dynamika z poprzedniego tygodnia zwolniła. Nie należy się dziwić, gdyż kurs podchodzi już do ważnego miejsca, chodzi o 61,8% całego ruchu spadkowego na przełomie lipca i sierpnia. To jak zachowa się kurs po dojściu do 7500 dolarów będzie determinować czy będzie zmiana trendu na wzrostowy czy spadki zagoszczą na dłużej. Jak na razie byki mogą czuć się bezpiecznie dopóki notowania kształtują się powyżej 7200 USD, jednak spadek poniżej tego poziomu może się rozszerzyć do 6900 USD czyli dolnego ograniczenia kanału wzrostowego.

ETH vs. BTC

Patrząc na notowania dwóch najpopularniejszych kryptowalut wobec siebie, widać dominację tej drugiej. Od kilku tygodni mamy grę do jednej bramki, wykres przypomina formację “wodospadu” i mimo, że trend jest ciągle spadkowy to uwagę zwraca dość pokaźnych rozmiarów pinbar. Rzecz dzieje się na interwale H4, tak duże odejście w dół po którym następuje szybki powrót każe sądzić, że zaszła zmiana w układzie popytu i podaży. Obecnie kurs znosi połowę tego “wyskoku” i jeśli okaże się, że została zastawiona pułapka na niedźwiedzie…

Szybsi gracze mogą już poszukiwać aktywności popytu w tym rejonie, natomiast patrząc szerzej, sytuację poprawiłby tutaj wzrost powyżej 0.04250.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Bitcoin Cash

Na walorach Cash’a doszło na początku września to przełamania linii trendu spadkowego i to nie byle jakiej bo pociągniętej po wierzchołkach z maja, czerwca i lipca bieżącego roku. Pewnym problemem może tu być jeszcze dość szeroka strefa oporu, jednak w krótszym terminie po wzrostowym impulsie, kurs tworzy chorągiewkę co zapowiada wzrost. W przypadku scenariusza wzrostowego celem numer jeden pozostaje 740 dolarów a następnie 880.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here