Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Lisk

Kryptowaluta po silnym spadku w listopadzie z 2,7$ do 1,4$ przeszła w trend horyzontalny. Spadki wyhamowały i cena utknęła pod oporem ~1,7 USD. To istotny poziom, gdyż cena już dwukrotnie próbowała go sforsować – bezskutecznie. Z drugiej strony dynamika spadków w grudniu pozostawia wiele do życzenia i jeśli kupujący to odkryją istnieje szansa na spory ruch do góry. Kluczowa będzie formacja 1-2-3, gdzie za trzecim razem może dojść do pokonania oporu 1,7. Wówczas po re-teście można zawierać pozycje długie z niskim ryzykiem. Obecnie kurs kształtuje potencjalną flagę po impulsie z połowy grudnia, wybicie górą to także wskazówka dla byków. Alternatywnie załamanie 1,10 anuluje neutralną jak na razie wymowę notowań Liska.ICON

Podobnie wygląda kryptowaluta ICON, ten 120-milionowy projekt silnie stracił w listopadzie a od grudnia w trendzie bocznym. Dolne ograniczenie do 0,2 dolara, natomiast od góry kluczowy jest poziom 0,3 USD. Wybicie oporu powinno doprowadzić do reakcji popytowej z dotarciem przynajmniej w rejon listopadowej półki cenowej 0,40/45.  Pozytywny układ powyżej 0,25 $ kupujący powinni bronić linii trendu wzrostowego pociągniętej od dołka. Walor trafia na listę obserwacyjną.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

ChainLink

Token wyróżnia się na mapie kryptowalut rosnąc dziś ponad 10 procent i jest tylko niewiele mniej wart niż Lisk. Nic więc dziwnego, że cena jest najwyższa od 20 listopada co rodzi pytania dotyczące realizacje zysków z pozycji długich. Najłatwiejszy ruch został wykonany, cena dotarła do zniesienia 61,8% fibonacciego, co w połączeniu z równością odcinków 1:1 sprawia że potencjał dalszego ruchu do góry jest na wyczerpaniu. Dodatkowo spadkowa świeca H4 zasłania poprzednią, co tworzy na wykresie formację objęcia bessy. Jak zwykle w takich przypadkach warto poczekać na potwierdzenie aby zmniejszyć ryzyko.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here