Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Litecoin

Rynek kryptowalut w ostatniej dobie lekko odbija, skala wzrostu nie jest jednak zbyt duża. Na wykresie Litecoina przejawia się to w postaci “pullback’a” po wyłamaniu dołem z kanału wznoszącego. Poprzednio z podobną sytuacja mieliśmy do czynienia w sierpniu kiedy to cena Litecoina spadła do podstawy a nawet nieco niżej. Obecnie możliwe jest dotarcie do 50 dolarów w tym ruchu spadkowym, co odpowiada szerokości całej formacji. Zanegowanie scenariusza to powrót w zakres kanału, wówczas na horyzoncie może być nawet rejon 70 dolarów, a więc górne jego ograniczenie .

Siacoin

Wyróżniającym się elementem na kryptowalutowej mapie jest w ostatnich 24 godzinach token SIA. Ten niespełna 300-milionowy projekt rośnie o 12% i dociera już do niewidzianych od początku września poziomów cenowych.  Chodzi o wąską strefę 0,0077/80 kiedy kurs stworzył bazę a następnie we wrześniu ją przetestował od dołu. Spodziewam się, że jeszcze spora liczba zleceń sprzedaży pozostała w tym rejonie. Jeśli podaż podchwyci temat, możemy zobaczyć zejście do 0,0050 (lepszy RR). Mobilizacja sił popytu w tym rejonie to szansa na trwalszą zmianę tendencji, potrzeba jednak wyraźnego zamknięcia nad okrągłym 0,01.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

ETHBTC

Spoglądając na wykres relacji dwóch największych kryptowalut widać, że silne spadki zostały zahamowane. Wydaje się, że nie ma już co liczyć na powtórkę takiego rajdu, szczególnie po tym kiedy padła linia trendu spadkowego. To co obserwujemy w ostatnich dniach to próba kreślenia korekcyjnego trójkąta, z zawężającym się polem do dalszych wahań. Miłośnicy klasycznej AT zauważą formację głowy z ramionami, jeśli padnie linia szyi ETH może się silnie osłabić.

Wówczas dynamiczną linie wsparcia będzie stanowić dolne ograniczenie kanału (przerywana linia). Pokonanie prawego ramienia w górę to szansa na rozbudowanie impulsu w górę (fala III lub C) przynajmniej do 0,04/42.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here