Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 240 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bicoin

Główna kryptowaluta dostaje zadyszki, dziś token traci 2% po dobrym maju. Jednak ważniejszy jest fakt iż cena spadła poniżej 8 tyś dolarów, co oznacza przerwanie tygodniowej sekwencji wzrostowych świec, warto będzie obserwować ten poziom w kontekście re-testu od dołu. W krótszym terminie mamy przesłanki do wzrostu kursu, kształtowanie się formacji Gartley’a może dopomóc. Dodatkowo odcinek ab=cd przy poziomie 7772 dolary. Oscylator stochastyczny w interwale H4 uległ słodzeniu i pokazuje poziomy poniżej 25. Kolejne wsparcie to rejon 7500 usd a następnie okrągłe 7k USD. Jeśli popyt się zmobilizuje i cena zostanie wyciągnięta z powrotem powyżej 8k to możemy mieć do czynienia z jeszcze jedna falą wzrostową do 9500-9500 USD.

bitcoin, h4

Bitcoin Cash

Wykres w krótszym terminie wygląda dość podobnie jak w przypadku bitcoina, mamy przerwanie linii trendu wzrostowego oraz pogłębienie dołka z 30. maja. W szerszym kontekście warto jednak obserwować poziom 360 dolarów – zaznaczony na wykresie zieloną strefą. W tym miejscu znajduje się zniesienie 50% majowego ruchu w górę oraz odłożony zasięg ostatniej średnioterminowej korekty. Gdyby posługiwać się analogiami to w drugiej połowie czerwca (24-25 06.) zielona strefa wsparcia mogłaby zostać zaksięgowana skąd rozpocząłby się dalszy ruch na północ. Odreagowanie możliwe w rejon 420-430 dolarów.

Warto dodać także że dziś została uruchomiona platforma local.bitcoin.com czyli platforma P2P która pozwala użytkownikom z całego świata wymieniać teraz także BCH lokalnie bez KYC. To powinno wpływać pozytywnie na popularność tej kryptowaluty a zarazem na jej cenę.

bitcoin cash

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs franka nie był tak wysoko od marca. CHF koryguje po dynamicznych wzrostach
Następny artykułZbyt duża zmienność Bitcoina zniechęca do inwestowania – twierdzi miliarder Druckenmiller
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here