Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Ostatni przegląd kryptowalut w tym miesiącu zaczynamy od bitcoina, który wybił się dołem z wąskiego zakresu wahań 6350-6450. Po tym zdarzeniu zaledwie kilka godzin zajął spadek do strefy wsparcia (zielona), zatem kurs zniósł już cały impuls wzrostowy z 15 października. Dalszy spadek mógłby doprowadzić do testowania linii trendu pociągnięty po ekstremach z czerwca i sierpnia, wówczas na tapecie byłby poziom 6100 USD. Alternatywnie utrzymana strefa wsparcia to możliwość szybkiego ruchu w górę do 6350. Do trwalszej poprawy potrzeba powrotu nad 6500 USD.

W dniach 1-2 listopada odbędzie się Blochain Summit na Malcie, może to mieć przełożenie na rynek krypto a co za tym idzie również na Bitcoina.

Siacoin

Pod ostatnią analizą SIA wskazywałem znaczenie oporu 0,0080, kurs na początku października nie zdołał sforsować tej bariery i dość mocno się cofnął. Obecnie dość silne wsparcie będzie stanowić poziom 0,006 oraz linia tendencji. Jeśli ten poziom zawiedzie to cały okres konsolidacji od sierpnia może okazać się tylko przystankiem przed kolejną średnioterminową falą w dół. Kolejne tygodnie na pewno dadzą odpowiedź.

Szybciej bo już dzisiaj ma odbyć się hardfork i tu upatrywałbym pewnych rozstrzygnięć co do ceny tego tokena. Więcej na ten temat można znaleźć na oficjalnym blogu SIA.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Steem

Dobrze radzi sobie dziś Steem, jako jeden z niewielu tokenów “świeci” na zielono. Cena znajduje się w ciekawym położeniu, patrząc z interwału dziennego jesteśmy przy zniesieniu 61,8% ostatniego większego impulsu w górę. Kilkukrotnie ten poziom był testowany, jednak kupujący nie podchwycili tematu na tyle aby wypchnąć ceny do góry, niemniej jednak rynek zauważa poziom 0,77. Próba poderwania rynku miała miejsce w połowie października jednak podobnie jak na innych tokenach zakończyła się ona fiaskiem.

Kupno z dość ciasnym stop lossem oznacza dobre RR ratio, gdyż celem dla longów mógłby być ponownie okrągły 1 USD a nawet wyżej 1,10-1,15.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here