Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 110 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Cena tej kryptowaluty ponownie zeszła w obszar 3465 dolarów czyli punktu D formacji harmonicznej Gartley’a. Drugi atak na 78,6% zniesienia osłabia pozytywną wymowę formacji i sprawia, że kurs BTC po obronie oporu tuż poniżej 3600 USD może dalej spadać. Ruch na południe może być kontynuowany wzdłuż dolnego ograniczenia kanału. Poprawa sytuacji może nastąpić po dynamicznym wybiciu w górę czerwonej strefy. Wówczas moglibyśmy się spodziewać że cena odwiedzi w kolejnych tygodniach okrągły poziom 4 tyś dolarów.

bitcoin, h4

Ethereum

Kurs ETH zawieszony tymczasem pomiędzy dwiema strefami. Zielona to obszar wokół 100 dolarów, jeszcze miesiąc temu strefa pełniła ważną rolę broniąc dostępu do wzrostów, dziś może być argumentem dla byków. Póki co cena wciąż kreśli spadkowy układ dołków i szczytów, poprawa dopiero po wybiciu linii trendu spadkowego oraz zamknięciu dnia ponad 115 USD. Szybki powrót nad tę granicę może być rozpatrywany jako pułapka na niedźwiedzie, natomiast brak reakcji w strefie wsparcia to zaproszenie do przetestowania grudniowego dołka.

ethereum, h4

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Token umacnia się na drugim miejscu wg. kapitalizacji i dzisiejszym niemal dwucyfrowym wzrostem stawia stronę popytową w nieco lepszej sytuacji. Można powiedzieć, że kurs odrabia straty, jeszcze dwa dni temu testował przecież grudniowe minima. Czy zatem kurs XRP może wyprzedzać ruchy na BTC? Trudno wyrokować, bardziej stawiałbym na mocne wyprzedanie i chęć obrony średnioterminowego dołka. Z jednej strony mamy wybicie linii trendu spadkowego a z drugiej pierwsze opory horyzontalne (które bardzo dobrze działają podczas tego kilkutygodniowego trendu bocznego).

Wskaźnik stochastyczny ma tu jeszcze trochę miejsca, dlatego spodziewam się jeszcze podejścia pod 0,3400 i wówczas próby oceny sytuacji czy zasadna będzie gra na podwójny dołek.

xrp, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here