Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 230mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


XRP

Rynek krypto zachowuje się dziś słabo, podobnie jest z tokenem XRP, kontrolowanym przez firmę Ripple. Spoglądając na interwał H4, popyt wyprowadził kontrę z poziomu 0,2600; tworząc trójkąt, do wybicia którego doszło kilka dni temu. Najnowsze notowania jednak każą postawić pod znakiem zapytania kontynuację wzrostu, ostatnią linią obrony dla byków powinien być tu poziom 0,3060$. Pozytywny scenariusz to obrona wsparcia i atak na przełamany w drugiej połowie poziom 0,4280; alternatywnie jego utrata może wzmocnić presję na zejście w rejon minimów.

Lisk

Niezbyt zachęcająco wyglądają również notowania Liska, gdzie dziś uruchomiono Lisk Core 1.0, umożliwi to deweloperom tworzenie potężnych i skalowalnych aplikacji blockchain, łącznie z wdrażaniem własnych niestandardowych tokenów. Argumentem na plus pozostaje tu tylko pokonanie linii trendu spadkowego pociągniętej po wierzchołkach z czerwca i lipca (czerwona). Powstałe odbicie ma tu jednak charakter korekcyjnej trójki. Negatywnie oceniam powrót pod 4,60$ i w tej sytuacji bardzo możliwy jest spadek do 3,50$ a nawet niżej.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

TRON

Pomimo dwucyfrowego spadku na walorach TRONa w ostatnich 24h, sytuacja techniczna nie wygląda tutaj tak źle. Obserwowana wyprzedaż może tu być tylko korektą do przełamanej linii trendu (czerwona), wskazówką co do dalszych losów będzie na pewno obserwacja wykresu w obszarze 0,022/21. Wskaźniki zarówno RSI jak i Stochastic doznały mocnego schłodzenia, ciągle pozostaje jednak miejsce do głębszej korekty.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here