Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ethereum

Ostatnia sesja miesiąca na rynku charakteryzuje się jak dotąd spadkami, najpopularniejsze tokeny tracą po kilka procent, jednak bilans ostatnich 7 dni w większości jest pozytywny. Jedyne rozczarowanie w pierwszej dziesiątce to EOS. Wracając do ETH, spadki przeceniły token do blisko 100 dolarów, podczas gdy jeszcze na początku listopada za jedną jednostkę trzeba było zapłacić prawie dwa razy tyle. Kurs pod koniec miesiąca trochę odżył i kupującym udało się przełamać linię trendu spadkowego pociągniętą od strzału podaży w połowie miesiąca.

Obecnie ETH testuje tę linię od góry znosząc połowę ruchu wzrostowego, dobrze widocznego z interwału H1. Gdyby kupujący podchwycili temat (oscylator daje nadzieję), moglibyśmy zobaczyć wyciągnięcie kursu na koniec listopada, z celem przynajmniej 127 USD a nawet 150 dolarów w kolejnych sesjach. Fiasko w tym momencie może doprowadzić do rychłego przetestowania bariery 100 dolarów.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Bitcoin SV

Po niemal dwóch tygodniach od powstania, warto przyjrzeć się jak wygląda kurs nowego tworu od Bitcoin Cash. BCHSV plasuje się na dziewiątym miejscu w rankingu kryptowalut z kapitalizacją ok 1,6 mld dolarów (ósmym gdyby nie liczyć Tethera). Po debiucie jego wartość wzrosła o ponad 100% do 0,03 BTC, później cena powoli spadała poniżej ceny z “debiutu”. Tydzień temu walor znów powrócił do łask inwestorów, którzy wypchnęli cenę powyżej ostatnich maksimów.

Obecnie obserwujemy korektę, która ma kształt trójkąta – a jest to formacja kontynuacji trendu. Warto jednak poczekać na wybicie bowiem ono nada dalszy kierunek, przy ruchu w górę jest szansa na powrót do 0,034 a nawet 0,04 BTC, natomiast wybicie dołem postawi pod znakiem zapytania cały impuls i sprawi że mógł mieć on jedynie charakter spekulacyjny.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here