Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 180 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


EOS

Kurs kryptowaluty znajduje się w szerokim kanale wzrostowym (czerwony). W pierwszej połowie kwietnia EOS bardzo mocnym, dynamicznym ruchem dotarł do górnego ograniczenia wspomnianego kanału (ok. 5,6-6 USD) i tam rozegrała się walka z której górą wyszli sprzedający. Naturalnym więc wydaje się teraz dojście do dolnego ograniczenia kanału czyli okolic 4,40 – 4,2 dolara. Znajduje się tam także półka cenowa która tworzy strefę wsparcia.

Co ciekawe w środku zielonego pola przebiega zniesienie Fibonacciego 38,2% mierząc od grudniowego dołka do ekstremów z kwietnia, jest to zatem pierwsze potwierdzone silne wsparcie dla kursu. Jeżeli już teraz doszłoby jednak do powrotu powyżej 5 dolarów, sytuacja może przyspieszyć i możemy zaobserwować ruch w górę.

EOS

IOTA

Bardzo ciekawy ruch pojawił się w tym tygodniu na IOTcie i jeśli on się utrzyma(do końca tygodnia) to możemy mieć dość istotną zmianę w popycie i podaży (na miesięcznym powstanie szpulka). Silne spadki w ubiegłym tygodniu to było chyba zbyt dużo i odreagowanie również jest znaczące. Cała wymowa jest jednak pozytywna gdyż sprzedający nie zdołali utrzymać cen zbyt długo poniżej linii trendu wzrostowego pociągniętej przez dołki w grudniu i w lutym br. Obecnie kurs znajduje się w krytycznym miejscu, w pasie pomiędzy 50 a 61,8% fali spadkowej, dlatego spodziewam się najpierw ruchu w kierunku 0,290.

Jeśli tam pojawi się reakcja popytu będzie to dobrym prognostykiem na ruch wybijający opór 0,33 a w konsekwencji 0,380. Alternatywnie słabość kupujących w tym miejscu postawi pod znakiem zapytania ostatni impuls w górę, wówczas moglibyśmy zobaczyć ponowny test poziomu 0,25.

IOTA

 


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCD Projekt: Akcje urosną nawet o 25%?
Następny artykułWtorkowy przegląd rynków – funt i euro największymi wygranymi sesji
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here