TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

W ostatnim wpisie o Ripple wspominałem o ważnym poziomie 1,8$ wówczas rynek odbił się od niego, jednak reakcja była krótkotrwała i kupującym udało się go pokonać (przy mało sprzyjającym otoczeniu, ripple okazał się najlepszą inwestycją). Dzień później widać było euforie, ale tylko do czasu, ponieważ w drugiej części dnia to strach był emocją która górowała wśród inwestorów.

Mimo świecy z długim górnym cieniem, wspomniany poziom 1,8$ wytrzymał i stanowi punkt podparcia. Kurs zamknięty jest obecnie w obszarze świecy z 30 grudnia, choć bliżej mu do sforsowania górnej granicy. Plusem dla byków jest pokonanie (intraday) poziomu 61,8% tej jednodniowej jak na razie korekty. Odpowiedź co do dalszych wzrostów powinna dać obserwacja kursu w rejonie szczytu 2,8$. Warto zwrócić uwagę też na malejące słupki wolumenu w fazie wzrostu.

Ripple D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here