Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 270 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Na skutek trwających od drugiej połowy lutego br. spadków, kurs Litecoina ponownie dotarł w okolice 110 USD, gdzie po raz kolejny pojawiła się już reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Jeżeli jednak obecne wzrosty okażą się jedynie korektą i ostatecznie poziom ten zostanie pokonany, z technicznego punktu widzenia dalsza deprecjacja mogłaby sięgnąć nawet okolic 35 USD.

Spoglądając na interwał 4-godzinowy zauważymy, że jeżeli tylko wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w okolicy poziomu 139 USD. Dopóki strefa ta nie zostanie trwale pokonana, z technicznego punktu widzenia obowiązywać będzie trend spadkowy a wszystkie wzrosty uznawać moglibyśmy za korekty.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChrome zablokuje rozszerzenia które kopią kryptowaluty
Następny artykułTrump chce przeforsować ugodę NAFTA. USD traci
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here