Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 230mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ethereum

Kryptowaluta porusza się w kanale spadkowym po wyłamaniu długoterminowej linii trendu końcem lipca. Od tamtej pory dynamiczna przecena sprowadziła cenę do 260 dolarów, co oznacza niemal 50% spadek. Aktualnie notowania plasują się w dolnym rejestrze kanału z którego popyt próbuje wyprowadzić kontrę. Wybicie górą z niewielkiego trójkąta może doprowadzić do testu 350$ a nawet 380 dol.

Również spoglądając na zasięgi poprzednich korekt wzrostowych, górne ograniczenie kanału wydaje się być wszystkim na co może być stać stronę popytową. Wskaźnik RSI ma jeszcze trochę miejsca do wzrostu.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS

Wyróżniającym się dziś komponentem na rynku jest EOS, zbudowany notabene na blackchainie Ethereum. Ta piąta kryptowaluta świata ze wzrostem 17% w ostatnich 24h, nie mogła pozostać niezauważona dla dużych graczy bowiem, doszło tu do zamknięcia dnia nad spadkową linią trendu (czerwona). Przed nami jednak ważne strefy oporowe wyznaczone przez ekstrema z czerwca i lipca, chodzi o 6,5-6,8 dolara oraz wyżej 9-9,5$.

Na korzyść byków przemawia tu formacja trzech wzrostowych świec, a wskaźnik RSI ma jeszcze sporo miejsca do wzrostu.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here