Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad140 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


TRON

Sytuacja techniczna na rynku kryptowalut niewiele się zmieniła od wczoraj, odbicie na głównych tokenach jest kontynuowane. Dziś jednym z mocniejszych jest TRON, którego bessa mocno doświadczyła, kurs stracił niemal połowę, spadając z 0,020 USD. Od dołka odreagowanie sięga już 50% i kurs testuję linie dołka z połowy sierpnia (0,016) dalszy ruch na północ mógłby doprowadzić do re-testu wyłamanej linii trendu czyli wspominanego już poziomu 0,020 – daje to ok 30-procentowy potencjał.

Ten scenariusz wspiera niski odczyt oscylatora na D1, jednak poziom docelowy dla krótkich pozycji wynikający z wybicia w dół nie został jeszcze osiągnięty. Dlatego po nie udanym ataku popytu, notowania mogą skierować się do ok 9000-8500 satoshi (rozszerzenie 161,8%).

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Spoglądając na wykres XLM na interwale dziennym widać, że sprzedający dopięli swego i doprowadzili do przełamania wsparcia, które teraz będzie stanowiło zaporę podażową. Jednak jak dotąd na próżno szukać kontynuacji spadków, kurs przeszedł w trend boczny, sprzedający nie kwapią się aby dalej zaniżać kurs. Powrót ponad tę dość szeroką strefę postawi pod znakiem zapytania dalszy spadek, wiele zależeć będzie tu od stylu ewentualnego podejścia w górę.

Alternatywnie, pojawienie się formacji kontynuacji trendu jak np flaga na pullback’u może doprowadzić do spadku do 0,12 USD a nawet minimów z grudnia 2017 czyli 0,10$. 1 grudnia ma zostać uruchomiony Lighting Network Livenet dla Stellara.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar australijski (AUD) najsilniejszą walutą czwartku. Kurs najwyżej od sierpnia
Następny artykułRevolut rozszerza ekspansję na Japonię i Singapur
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here