Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Ostatnio o Ripple pisałem w połowie grudnia a więc 2 tygodnie temu, od tamtej pory kurs urósł o ponad 90% a zatem rozpoczęty rajd ma się dobrze. Ceny skoczyły z 0.80 do prawie 1.6$ za nic mając korektę na “szerokim” rynku. Mocno trzymał się okrągły poziom 1 dolara, tym razem wsparcie ustawiłem nieco wyżej ok. 1,2$.

Kurs chwilowo mocniej odchylił się, dzisiejszy wzrost przekraczał już 30% i na liczniku było 1,8$, teraz kupujący zwolnili nieco a to za sprawą clustra Fibonacciego zewnętrznych mierzeń. W ostatnim podsumowaniu tygodniowym wspominałem o najdalej wysuniętym punkcie oporu (ekspansja 161,8), który doskonale koresponduje z rozszerzeniem ostatniej korekty – również 161,8.

Ripple D1

Warto zauważyć, że skala wzrostu przekłada się na kapitalizację, to już walka o 2 miejsce w top10!

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRipple drugą największą walutą cyfrową na świecie
Następny artykułStatystyki skuteczności strategii MACD 60 sec – 29.12.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here