Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 230mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Na rynku widać pewne ożywienie,a Bitcoin dokłada dziś 4% wzrostu i znajduje się najwyżej od 7 sierpnia. Mimo to, wzrostowe odreagowanie wciąż wygląda jak flaga (pullback) po impulsie w dół. Z technicznego punktu widzenia, notowania zbliżają się do 50% zniesienia spadku około 7200 dolarów, warto ten poziom obserwować w poszukiwaniu krótkich pozycji. Oscylator stochastyczny wchodzi w strefę wykupienia, również na interwale dziennym.

DASH

Notowania Dasha za sprawą silnej przeceny wybiły się z długoterminowego kanału spadkowego dołem w połowie sierpnia. Nie trwało to bynajmniej długo i cena wykonuje ruch powrotny do środkowej linii trendu czyli okolic 185 dolarów. Odbicie wygląda tu imponująco a od dołka kurs urósł już blisko 50%, nie zmienia to jednak faktu, że na walorach Dasha trwa trend spadkowym. Świadczy o tym najlepiej długoterminowa linia trendu (niebieska) do której cena się zbliża, przed nami zatem ważny test popytu.

Zobacz też: Dash akceptowalny przez ponad 2 tysiące punktów sprzedaży

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

IOTA

Dziesiąta kryptowaluta na świecie również ma za sobą udaną sesję, kapitalizacja to znowu ponad 2 miliardy dolarów. Spoglądając na wykres, widać że walor poradził sobie z “overbalance” czyli największą korektą, co każe postawić predykcję o chwilowym zakończeniu trendu spadkowego. Kupujący mogli już obrać cel na 0,88-0,89 dolara, po drodze oczekiwałbym jednak testu 0,65$.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here