Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 140 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


EOS

Token jest dziś jednym z wyróżniających się komponentów w top10 i zyskuje dziś na wartości. W lutym br. została pokonana średnioterminowa linia trendu spadkowego i oda tamtej pory kurs zyskuje, oddalając się od wsparcia w okolicy 3 dolarów. W marcu EOS stabilizował się i dopiero wczoraj nadeszła wyraźna reakcja popytu, która wypchnęła cenę powyżej 4 dolarów. Obecnie token może nadal zyskiwać i jeśli mielibyśmy do czynienia z podobnym impulsem  jak poprzednio to możemy zobaczyć wkrótce nawet 5,5 usd za jedną jednostkę. W takim scenariuszu ceny nie powinny już schodzić poniżej 3,50. Oscylator stochastyczny ma jeszcze miejsce do wzrostu.

EOS

STEEM

Ciekawie wygląda sytuacja techniczna na walorze STEEM, gdzie od początku roku trwa lekki trend wzrostowy. Dopiero w marcu udało się pokonać ważny poziom oporu przy poziomie 0,45 usd, co nie udało się miesiąc wcześniej. Kosztowało to byków sporo wysiłku ale i wzrost był okazały bowiem doszło wówczas do podwojenia kapitalizacji. Obecnie kurs STEEM koryguje do tego ważnego poziomu który jest teraz podparciem na kolejne sesje. Już wczoraj został on zauważony i powstała biała świeca. Cały czas celem dla posiadaczy tokena może być strefa 0,075/77 z której to rozpoczął się trend spadkowy z poprzedniego roku. Fiasko w tej walce może doprowadzić ponownie do testu niebieskiej linii trendu.

steem

Tezos

Ponownie warto zwrócić uwagę na Tezosa, który ma za sobą piękny rajd wzrostowy. Wielu graczy z pewnością nie wsiadło do pędzącego pociągu i czeka na okazję by dołączyć do wzrostu. Trudno tu jednak liczyć na zbyt głęboką korektę i Tezos już wyrywa się do góry. Układ dołków i szczytów staje się pozytywny a kurs broni ostatniego wsparcia. Choć oscylator jest dość wysoko to potencjał nie został tu jeszcze wyczerpany. Jestem zdania, że przy neutralnym rynku kryptowalut możemy zobaczyć poziomy zbliżone do marcowego szczytu.

tezos

 


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStopy procentowe 1340%?! Turcja nie radzi sobie z obecną sytuacją. Co z lirą?
Następny artykułXTB wprowadza natychmiastowe bezpłatne wpłaty dzięki BLIKowi
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here