Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już prawie 500 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


NEO

Kryptowaluta dość dynamicznie wczoraj rosła, wybijając lokalne ekstrema i w pewnym momencie trzeba było zapłacić za jeden token prawie 150 dolarów. Od dołka w lutym odbicie przyniosło już ponad 100% procent. Natomiast dziś cena nieco koryguje, podobnie jak cały rynek.

Formowanie dołka miało charakter odwróconej głowy z ramionami, od tamtego czasu cena wyznacza coraz to wyższe szczyty i niższe dołki, mamy zatem pozytywną sekwencję. Nie bez znaczenia jest też fakt pokonania spadkowej linii trendu pociągniętej poprzez dwa styczniowe ekstrema. Wczorajszy atak na 140 dolarów wpisuje się w ten schemat, a dziś korekta znosi 50% wzrostowego impulsu, jest to zatem dobry moment na podłączenie się do trendu.

NEO H4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 28.02.2018
Następny artykułStriptiz za Bitcoiny? Takie rzeczy tylko w Las Vegas
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here