CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Ostatnie sesje na Lisku tworzą zawężający się trójkąt a zmienność wyraźnie zmalała. Strefa 11-11,50$ o której wspominałem w ostatniej analizie po dziś dzień nie została przebita.

Jeśli impuls z początku listopada miałby być impulsem w rozumieniu teorii fal Eliotta to obecnie powinna być formowana fala IV. Co prawda na wykresie świecowym domniemana “czwórka” zachodzi na pierwszą, lecz na wykresie liniowym już nie (co jest zgodne z przyjętą teorią). W takim przypadku czeka nas jeszcze jedna “noga” w górę z wybiciem ostatniego szczytu 12.5$.

Plusem jest także utrzymanie w cenach zamknięcia dnia poziomu 61,8% zniesienia fali III.

Lisk D1, TradingView

Analiza na życzenie czytelnika. Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDM BZ WBK rekomenduje kupno PGNiG w kierunku 6,51
Następny artykułMorgan Stanley: USDJPY ma miejsce do dalszych spadków
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here