Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Ostatnie sesje na Lisku tworzą zawężający się trójkąt a zmienność wyraźnie zmalała. Strefa 11-11,50$ o której wspominałem w ostatniej analizie po dziś dzień nie została przebita.

Jeśli impuls z początku listopada miałby być impulsem w rozumieniu teorii fal Eliotta to obecnie powinna być formowana fala IV. Co prawda na wykresie świecowym domniemana “czwórka” zachodzi na pierwszą, lecz na wykresie liniowym już nie (co jest zgodne z przyjętą teorią). W takim przypadku czeka nas jeszcze jedna “noga” w górę z wybiciem ostatniego szczytu 12.5$.

Plusem jest także utrzymanie w cenach zamknięcia dnia poziomu 61,8% zniesienia fali III.

Lisk D1, TradingView

Analiza na życzenie czytelnika. Propozycję kryptowalut do kolejnych wpisów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDM BZ WBK rekomenduje kupno PGNiG w kierunku 6,51
Następny artykułMorgan Stanley: USDJPY ma miejsce do dalszych spadków
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here