Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 140 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Rynek kryptowalut dziś łapie oddech, najpopularniejsze tokeny rosną od kilku do kilkunastu procent, to odbicie jest już zauważalne z poziomu wykresu H4. Pięcio-falowy impuls w dół mógł zostać już wypełniony, gdzie trzecia fala równa jest piątej. Można zatem oczekiwać korekty w górę, jej siła powie nam w jakiej fazie rynku jesteśmy i czego można oczekiwać w kolejnych dniach i tygodniach. Rynek walczy obecnie z poziomem największej dotychczasowej korekty (domniemana fala IV), dlatego jest to istotny moment z punktu widzenia zmiany trendu.

bitcoinTrwalsze wyjście nad 4250 USD pozwoli na ruch w okolicę zniesienia 38,2% mierzonego od strzału podażowego czyli pamiętnej środy 14 listopada. Dawałoby to poziom ~4700 dolarów a w perspektywie nawet 5 tyś. Do tego momentu przyjdzie nam jeszcze zapewne poczekać, oscylator stochastyczny generuje poziom wykupienia co może wiązać się jednak z obroną overbalance.

Litecoin

Całkiem solidną stopą zwrotu może pochwalić się dziś nieco zapomniany Litecoin. Ostatni ruch w dół przecenił walory LTC do poziomów grubo poniżej 30 dolarów, obecnie za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić niespełna 35 dolarów. Odreagowanie może nas tu zaprowadzić podobnie jak w przypadku Bitcoina do okolic 38-39 dolarów, pozostaje więc jeszcze trochę miejsca do aprecjacji. Z kolei sygnały ostrzegawczy płyną z oscylatora który wzbił się do 90 pkt, istnieje więc groźba korekty.

litecoin

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Wykres tego instrumentu wygląda zgoła odmiennie, walor bowiem nie przeszedł tak drastycznego obsunięcia, choć cena naturalnie zareagowała spadkiem to nie doszło do pokonania październikowych minimów. Spadek został zatrzymany na głębszym rozszerzeniu 161,8%, po czym nastąpiło odbicie które dziś obserwujemy na całym rynku. Korekta w górę ma postać zygzaka i prawdopodobne, że zakończy się na oporze ok 0,40-0,41 USD, zostałby wówczas osiągnięty pierwszy target z domniemanej formacji harmonicznej.

rippleJako że walor pozostaje silniejszy od reszty, spodziewam się że może dalej opierać się spadkom, realne jest tu więc osiągnięcie drugiego targetu czyli – 0,50$.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDynamika amerykańskiego PKB słabsza od oczekiwań
Następny artykułGospodarka Wielkiej Brytanii straci 11% przez Brexit? Chodzi o 200 mld GBP
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here