Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Ostatnio pisałem o ETH w połowie grudnia, kiedy to kurs wybijał się z formacji chorągiewki. Wówczas wyrysowałem szeroką strefę oporu 720-800$, kurs dotarł nawet wyżej, lecz zaczął rysować knoty od góry co wpisało się dość dobrze w timing całej korekty na kryptowalutach.Kupujący opanowali sytuację, powyżej wybitego kanału wzrostowego, po czym notowania wróciły powyżej 700$, to odbicie wygląda na mocniejsze niż na BTC, potwierdza to także poziom 61,8% gdzie dwa dni temu doszło do jego wybicia (na btcusd nie). Mimo to ostatni szczyt powinien na dłużej zatrzymać byki, podejrzewam że korekta przyjmie kształt korekty płaskiej jak poprzednio na przełomie listopada i grudnia. Niektórzy mogą dopatrywać się formowania prawego ramienia formacji RGR, uważam jednak to za mniej prawdopodobne.

Ethereum D1

ETC (Classic)

Tutaj sytuacja wygląda bardziej podażowo, spadek ze szczytu sięgnął ponad 60% a odbicie nie należy do najmocniejszych. W związku z tym “classic” powinien zmierzać ponownie w okolicę 20-22$ za token, tam okaże się czy wzrosty będą kontynuowane.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Sygnały kupna na BZWBK [BZW] i Sanoku [SNK]
Następny artykułGPW: Zapowiedź debiutu spółki R22 S.A.
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here